o nas

dziedzictwo

SLAB tworzą ludzie, a ich historie są warte poznania, bo to oni są siłą firmy.
• prezes firmy, Grzegorz Wywigacz, przez piętnaście lat pracował jako technolog i kierownik produkcji wydziału cięcia laserowego.
• Artur Jednoróg i Krzysztof Diaconescu od 2001
w ramach projektu AVE! skonstruowali od podstaw wiele modeli wypalarek gazowych i plazmowych do blach,
wdrażając je u setek klientów
• operatorzy o równie dużym doświadczeniu

nasza kadra 

Od lat 70. ubiegłego stulecia staramy się, by nasi pracownicy byli najlepszymi z najlepszych. Dzięki ciągłym specjalistycznym szkoleniom i pracy w międzynarodowym zespole osiągają mistrzostwo w swym fachu. Niezwykle wysokie wymagania naszych klientów oraz częste wyjazdy służbowe w najodleglejsze zakątki globu skutkują rozwojem ich umiejętności. Staramy się, by traktowali swą pracę i klienta taki sposób, z jakim sami chcieliby się spotkać.
Kadra doświadczonych managerów, wpartych systemem CRM, gwarantuje bardzo dobry kontakt ze zleceniodawcą i możliwość śledzenia oraz raportowania stanu produkcji.

jakość

Firma SLAB Sp. z o.o. stworzona została z myślą, by dać nową jakość rynkowi usług cięcia i gięcia blach oraz rur i profili. Sam dobór maszyn daje tego jasny obraz. Giętarka Bystronic Xpert 250 jest urządzeniem które pozwoli nam realizować proces gięcia blach w sposób rzadko spotykany na rynku, gwarantując pełną powtarzalność procesu. W tandemie z 10kW laserem Bystronic, pracując w ramach jednej sieci i jednego programu technologicznego, tworzy system gwarantujący najwyższą jakość produkcji.
Szwajcarska precyzja stojąca za Marką Bystronic znajduje doskonałe odzwierciedlenie w naszej pracy a całość procesów produkcyjnych i logistycznych realizujemy zgodnie z procedurami wdrożonym w ramach ISO9001.

lokalizacja

Wykorzystując nasze strategiczne położenie wśród wielu polskich i czeskich hut szkła oraz czerpiąc doświadczenie niemieckich specjalistów, w 1999 rozpoczęliśmy produkcję systemów oświetleniowych specjalnego przeznaczenia. Ta niezwykle trudna działalność wymaga połączenia precyzji (która jest podstawą przy wykonywaniu prac takich jak obróbka szkła, metalu, kamienia i innych, niekiedy rzadkich, lecz pięknych materiałów) z troską o wspaniały końcowy efekt. Dlatego błyskawiczne reagowanie na potrzeby klienta i perfekcja w realizacji zlecenia jest dla nas codziennością
SLAB Sp. z o.o. znajduje się 12 km od autostrady A4, na styku trzech granic. To idealna lokalizacja, by przyjmować zlecenia nie tylko z Polski, ale również z sąsiednich krajów.

tradycja

Elementem naszego dziedzictwa są również same budynki.

W pełni odrestaurowane hale produkcyjne z 1885 roku, od samego początku stanowiące bazę dla produkcji metalowej, podkreślają nacisk kładziony przez naszą firmę na historię oraz tradycję.

Mobirise
1885
Mobirise
2015

© SLAB 2019